horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

rodzaje pytan coachingowych

rodzaje pytan coachingowych

Tylko pamiętaj, że kiedy hyperfocus rzutach, pamiętać, aby dbać o siebie przez jedzenie i spanie, too. Ludzie nie lubią, gdy jesteś zepsuty.

Ale oni chyba lubią być blisko ciebie, gdy jesteś trafiając na wszystkich cylindrach. Większość non-add ludzie są tak uwikłani w ich codziennym życiu, że zapominają, jak się bawić. Ale kocham go! Zawsze wyglądają na świeże podniecenia i jesteś bardzo kreatywny. Ludzie chcą być z wami, aby usłyszeć, co masz do powiedzenia, bo następna może mieć również duże poczucie humoru. Tylko pamiętaj, że kiedy czujesz różnicę w kogoś, musisz dowiedzieć się, gdzie wkradł się nieporozumienia, bo to zwykle kwestia. Oni po prostu nie rozumieją, deficyt uwagi i dlaczego robić i mówić rzeczy czasem. Dowiedz się, aby wygładzić te sytuacje się i będziesz niesamowite.

Jakie społeczeństwo postrzega jako negatywne aspekty ADD lub ADHD może faktycznie być błogosławieństwa, gdy trochę czasu, aby myśleć o tym. Nigdy nie pozwól, głupie słowa cię w dół. Jesteś niesamowita osoba, być może kolejnym krokiem w ewolucji ludzkiego mózgu! Sobie sprawę, że ludzie, którzy oceniają nas prawdopodobnie nie rozumiem. Kiedy myślisz o sobie w pozytywny sposób, to jest niesamowite, jak twoje życie może magicznie zawrócić.

napisane przez: