horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

korzysci z coachingu dla pracownika

korzysci z coachingu dla pracownika Osobiste trenerzy wierzą, że gdy wszystkie aspekty swojego życia są w harmonii, synergia jest tworzony, który może napędzać i indywidualne do przodu, aby osiągnąć wielkość.

Gdy zwracamy się do osobistego trenera, chcemy się lepiej bez względu na to, że skupiamy się na. Chcemy realizować swój potencjał. Wiemy, że mamy potencjał, wiemy, że nasza firma może się rozwijać i że nasze życie może być lepiej wyważone, ale mamy trudności w opracowaniu planu działań, które pomogą nam osiągnąć naszą wizję sposobu rzeczy może być. Coś nam blokowanie lub jesteśmy zbyt blisko do projektu. Musimy drugą parę oczu. Potrzebny jest impuls. autokary profesjonalne zaczynają się tam, gdzie jesteś. Pracują ze sobą, jako współpracownik, aby pomóc Ci zrealizować swoje cele. Często pomagają zdefiniować i wyjaśnić swoje cele. Gdy Twoje cele zostały przegubowe, które następnie współpracować z Państwem w celu opracowania planu działania dla osiągnięcia tych celów.

Coaching and Consulting

Consulting jest znacznie nowsza rozwoju. doradztwo Indus-trial opracowany po II wojnie światowej, a następnie doradztwa wykonawczej i nadal ewoluować z de-woju ruchu potencjałów człowieka w 1970 roku. Szkoły biznesu i szkół zarządzania włączone doradztwo wykonawczą w swoich programach. Konsultanci executive wspierana menedżerów najwyższego poziomu w tworzeniu programów szkoleniowych, zasoby ludzkie, umiejętności zarządzania-ment i rozwój organizacyjny.

Coaching jest związana z doradztwem; niektórzy uważają trener-ing podzbiór Consulting. Jednak konsultant zwykle świadczy usługę konsultacji w okresie obowiązywania umowy; raz konsultant zakończyła projekt, związek kończy. W osobistego trenera-ing, trener nie tylko pomaga klient opracować plan działania w celu osiągnięcia pożądanego zestawu celów, trener pozostaje również z klientem, aby pomóc wprowadzić zmiany i cele.
napisane przez: