horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

jak wspomagac rozwoj najmlodszych

jak wspomagac rozwoj najmlodszych

Baseball College Recruiting- 10 Fakty Baseball zawodników, trenerów, a rodzice powinni wiedzieć

Chociaż wiele z tych uczelni chcą, aby wierzyć, trzeba być wierzchołek góry do baseballu rekrutacji uczelni, które nie zawsze tak jest. W rzeczywistości, wiele razy uczelnie są przy założeniu, że nie są one patrząc w górę 5%, ponieważ te sportowcy student może już być używany do.

Niektóre rzeczy do zapamiętania:

liczyć 1.Grades. Jasne, umiejętność sportowiec jest ważne, ale nie masz stopnie, aby dostać się do biura przyjęć College i złapać ich oka nawet bez zdolności sportowych? Powinieneś mieć stopnie, które wspierają cię jako dobrze zaokrąglone studenta, a nie tylko obrazem samego odtwarzacza kulowym.

2.Do wiesz co to wartości autokary college'u w odtwarzaczu? Czy tak samo jak wysoki autokaru szkolnego lub trener nastolatek poziomie? Co można wnieść do autokaru, który różni się od niezliczonej ilości innych graczy wieku i umiejętności sprawia, że ??można to krok wyżej? Można wnieść wartości do zespołu, który trener szuka?

3.What jest twoja motywacja? Nie tylko "jesteś zmotywowany", ale to, co Cię motywuje? Czy sława, pieniądze i zamiłowanie do gry? Czy pracujesz w grze opiera się tylko motywacji? Czy masz wiele motywatorów do swojej gry? To jest ważne; ponieważ rodzice, studenci i trenerzy będą musieli zrozumieć motywatorów.

4.Are motywację? Jako czasownik, masz go? Czy masz to, czego potrzeba do zbadania losu i trudnych czasach i nadal świecą? To będzie ważne, aby być w stanie wyświetlić do potencjalnych kolegiów i przyszłych trenerów, ponieważ może to być cecha tie-break.

5.Don't czekaj do ostatniej chwili. Niektórzy studenci zaczynają się już w ich pierwszym roku w marketingu się do uczelni. Jeśli jesteś starszy i jeszcze nie rozpoczęła, nie pozwól, aby zniechęcić cię, ale nie ruszaj się na to! Rynek się tak wcześnie, jak to możliwe, jako prawdziwego sportowca, bo każda chwila nie jesteś narażając swoje umiejętności, są twoi rówieśnicy.

napisane przez: