horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

coaching magazyn

coaching magazyn

Kilka przykładów Baseball Lingo

Baseball Lingo to termin związany i opracowany przez i dla gry w baseball, który również bardzo dobrze stosuje się do softball, zarówno samce i samice. Aby być prawdziwym fanem baseballu, musisz być w stanie mówić i rozumieć język baseball, dlatego przygotowaliśmy małą listę typowych warunkach baseball i definicji, wg kolejności alfabetycznej.

Zapraszamy do świata Baseball Lingo.

Na pokładzie statku lub na pokładzie Termin ten oznacza biegaczem (e) podstawa są na podstawie, jak gdyby po prostu wsiadł do pociągu lub autobusu.

Ace Termin ten jest używany do opisania lub pojedyncze z najlepszych dzban startu w zespole. Jest również stosowany do opisania zespołu najlepszą ulga dzban, zwykle bliżej. On jest Ace of bullpen.

Ahead w hrabiego Termin ten jest używany do wskazania, kto ma przewagę w Ball Ilość Strike, ciasto lub dzban. Liczyć 0-2 daje dzban przewagę co do której liczyć 3-0 sprzyja ciasto.

Dookoła Rogu Jest to czas Czczony praktyka infielders rzucanie baseball do siebie przed podaniem piłki z powrotem do dzbanka po out, normalnie jest przekreślony. Nie może być biegaczy na wyciągnięcie ręki.

Wyjazd ten odnosi się do zespołu grającego w innym mieście lub kulowym parku, z dala od domu. Drużyna zawsze nietoperze pierwszy.

Bazy Załadowane Termin ten oznacza, że ??nie są biegacze na każdej bazy, pierwsza, druga i trzecia placówka.

Piwnica Termin ten oznacza zespół jest na ostatnim miejscu, a piwnica jest dno domu.

Bad Hop Termin ten odnosi się do baseballu uderzył w Fielder, który odbywa nagłe i niezwykłe odbicie w nieoczekiwanym kierunku. Bad chmielu są zwykle spowodowane przez skały lub innych niedoskonałości na boisku.

Sprzęgło jednokierunkowe Odnosi się do ogrodzenia lub bariery z drewna lub siatki, która chroni kibiców przed uderzeniem przez faul piłkę lub dzikim boisku.

napisane przez: