horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

coaching a mentoring

coaching a mentoring

Konkluzja, w oparciu o kilka eksperymentów, które są opracowane i prowadzone, doszli do wniosku, że kluczem tak naprawdę zależy od stopnia obecnego zaangażowania w siatkę.

Jak popełnionych Czy - w tej chwili?

Dlatego, gdy jesteś coachingu innych ludzi w kierunku miejsca przeznaczenia, a może coachingu się w kierunku celu, należy ocenić aktualny stopień zaangażowania, aby osiągnąć ten cel. Ilekroć lub klient pozostaje bardzo oddany, to bez wątpienia rzeczą do zrobienia jest, aby trzymać oko na cel i być zawsze świadomi tego, jak wiele pozostaje jeszcze do zrobienia. Każdy krok jest umożliwienie, ponieważ odległość między tobą a punktem docelowym staje się krótszy.

Jeśli, z drugiej strony, w tym obecnym momencie, twój poświęcenie nie jest tak samo silny, jak to było, kiedy zacząłeś, najskuteczniejszą rzeczą, którą są w stanie zrobić, to patrzeć w tył i się zachęcać (i motywację do prowadzenie) o ile ruch do przodu już sobie sprawę ... jak daleko jesteś w stosunku do miejsca startu.

Jest to potężne rozróżnienie przypomnieć kiedy jesteś trenerem coachingu innym ... albo samemu. Do wyboru niewłaściwego kierunku patrzeć nie może być po prostu de-motywowanie, można go również być katastrofalne do pożądanego rezultatu. Dzięki dr. Koo i Fishbach, wybór nie jest już po prostu "najlepszy przypuszczenie".

Jerry Graham, Ph.D., D.Min., Jest profesjonalnym trenerem życie, władza marketing społeczny, a jeden z członków czarterowych i prowadnic Renegade University Network Marketing, który w sposób jednoznaczny wciela krok po kroku samouczki wideo i wyjaśnień że początkujący mogą łatwo wykonać, aby szybko dowiedzieć się, jak najlepiej połączyć korzystanie z marketingu internetowego i sieci

napisane przez: