horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

zasady skutecznego coachingu

zasady skutecznego coachingu

Trener nie jest cudotwórcą ... ale trener ma duży zestaw narzędzi, które pomogą Big Idea staje się rzeczywistością. Na szczęście, ludzie mają teraz czasu i środków, aby inwestować w siebie w tego rodzaju wzrostu.

Duchowość. Jeśli utwór fenomenalnym sukcesie James Redfield za Celestine Prophecy na liście bestsellerów New York Times w 1994 roku, masz poczucie, jak wiele ludzie są skłonni patrzeć, i uważają, pojęcie duchowości. Łał. Wielu trenerów oparte są duchowo - nawet ci, którzy Coach IBM lub ATT. Ameryka jest coraz bardziej duchowy bardzo szybko. ([My] definicji duchowości Jak podłączonego jesteś z siebie i innych. Pracy ") Trener pomaga klientom, aby dostroić się lepiej siebie i innych."

Skąd mogę wiedzieć, czy muszę autokarem lub terapeuty?

Na ogół ludzie zwrócili się do psychoterapeuty, gdy doświadczają psychiczny ból, który przeszkadza w prowadzeniu ich codziennym życiu. Mogą wystąpić niepokój, depresja, zaburzenia seksualne, dystrofia niską samoocenę, brak tożsamości, obsesje, kompulsywne rytuałów lub poczucie, że nie są one funkcjonującego do pojemności. Wiele osób zwróciło się do psychologów i innych psychoterapeutów, gdy chcą zwiększyć ich żywotność. Mają one na terapię dla osobistego rozwoju i większego zrozumienia samych siebie.

Coaching zaczyna, gdzie pozostawia się psychoterapii. Trener zakłada, że ??klient jest dobrze funkcjonujący i stoi blokadę lub trudno jest uzyskać w ciągu najbliższych góry do większego spełnienia. Ludzie zwracają się do wagonów, gdy ich życie będzie dobrze. Zazwyczaj są one wysokie funkcjonujący ludzie, którzy chcą poszerzyć swoje życie, swoje firmy i ich ogólną perspektywę. Oni wydają się być ludzie sukcesu, którzy mają wizję, że mogą one wykraczać poza to, gdzie się znajdują, ale czują, że chcieliby kogoś do pracy z nimi, aby osiągnąć swoje cele.
napisane przez: