horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

rodzaje pytan w coachingu to miedzy innymi

rodzaje pytan w coachingu to miedzy innymi Liczy się to, aby zrozumieć, dlaczego czujemy się boi i jak sobie z tym poradzić. Między Lara i mężczyzn I trenował jest jedna rzecz wspólnego. A to znaczy, że nie czują się wystarczająco dobre o sobie. I martwi się, że wynik nie stało. Stwarza to strach.

W swojej książce "Poczuj strach i zrobić to mimo wszystko", Susan Jeffers akcji 5 prawd o strachu, że zachęcam wszystkich do zapamiętania:

Strach nigdy nie zniknie tak długo, jak w dalszym ciągu rosnąć.

Jedynym sposobem, aby pozbyć się strachu robi coś ma wyjść ... i to zrobić.

Jedynym sposobem, aby poczuć się lepiej o siebie jest wyjść ... i to zrobić.

Nie tylko ja mam doświadczenie strachu, gdy jestem na nieznanym terytorium, ale tak jest wszyscy inni.

Pushing poprzez strach jest mniej przerażające niż życie z podstawowym strachu, że pochodzi z poczucia bezradności.

Jestem pewien, że wszyscy możemy identyfikować się z każdym z tych prawd. Poświęć chwilę i przypomnieć sobie o określonych porach, kiedy doświadczył tych prawd w swoim życiu. Teraz trzymać 5 prawd i konkretne razy po prostu zapamiętane w łatwo dostępnym miejscu, w swoim umyśle i odnosić się do nich za każdym razem, gdy twarz nowy lub stary strach. Będą służyć jako przypomnienie, że nie czułam strach i wykonanej to i tak w przeszłości, i że teraz można zrobić to ponownie. Zrób to i gwarantuję, że będziesz na dobrej drodze do podboju bieżące obawy. Ale także pamiętać, tak długo, jak w dalszym ciągu rosnąć, strach nigdy nie odejdzie. To jednak nie jest już dla Ciebie problemem. Bo teraz, jak w dalszym ciągu rosnąć, masz możliwość konwersji żadnych nowych obaw w słodkim oczekiwaniu.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli strach spotkasz się zbyt trudne do pokonania na własną rękę lub uważasz, że to irracjonalne, że skonsultować się z lekarzem NLP hypnotherapist lub dowolnego odpowiedniego terapeuty.
napisane przez: