horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

korzysci plynace z coachingu

korzysci plynace z coachingu Z konsultantem płacisz za poradę eksperta i opinii. Trener pomoże zbadać opcje. Osobisty trener pomoże Ci w odkrywaniu alternatyw, które pasują do porządku, zamiast powiedzieć, co robić. Trener, ułatwi Ci znaleźć odpowiedzi na swoje pytania i opracować strategię dla swojego życia, które jest zgodne z wartościami i przekonaniami. Ogólnie rzecz biorąc, coaching wykracza poza doradztwem włączyć wszystkie obszary swojego życia, zamiast węższym naciskiem powszechnie spotykane w konsultingu.

Coaching i psychoterapii

Jaka jest różnica między coachingiem i psycho-terapii? Coaching nie jest terapią. Osobiste trenerzy nie działają na "kwestii" lub zagłębić się w przeszłość. Ani nie radzą sobie dużo ze zrozumieniem ludzkich zachowań. Trenerzy nie koncentrują się na rozwiązywaniu przeszłe urazy, które wpływają na rozwój osobowości, ani nie starają się zmienić struktury osobowości. Trenerzy nie próbować łagodzić ból psychiczny, lęk, depresję lub zaburzenia seksualne. Są to kwestie, które zostały poruszone w psycho-terapii.

Osobisty trener koncentruje się na:

o pomaganiu ludziom ustawić lepszych celów.

o sprzedaży swoich klientów, aby zrobić więcej, niż oni by na własną rękę.

O Pomagamy swoim klientom szybciej skupić lepiej, tak aby wyniki produktowych.

o Zapewnienie klientom narzędzia, wsparcie i struktury, aby osiągnąć więcej.

Zważywszy psychoterapii koncentruje się na przeszłości i teraźniejszości, coaching skupia się na teraźniejszości i przyszłości. Osobisty trener utrzymuje ostrość na cele, które klient decyduje s / chciałby osiągnąć. Collaborative wysiłek popycha jednostkę do ciągłego przemieszczania się w kierunku bramki. W psychoterapii zakłada się, że coś jest nie tak, że dostaje w sposób funkcjonowania człowieka, które wymaga naprawy. W coachingu założeniu, że nie ma nic złego z klientem, ale klient chce jeszcze lepsze życie.
napisane przez: