horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

jak wspomagac rozwoj nastolatkow

jak wspomagac rozwoj nastolatkow

Baseball Wiertła dla młodzieży - The Właściwa technika mrugnięcia

Istnieje wiele porad i sztuczek, jeśli chodzi o baseball młodzieży. , Nie ważne jak utalentowany dziecko jest właściwa technika musi jednak być opracowane w młodym wieku. Bez tego, dalej wzdłuż sposób może dojść do obrażeń, a to może skończyć się obiecującą karierę szybko.

W pierwszej części tego artykułu rozmawialiśmy o prawidłowej techniki rzutu. W tej części skupimy się na mrugnięcia. Dzieci pokochają to i grać w piłkę będzie dużo więcej zabawy dla nich, ponieważ będą one w stanie wymachiwać kijem szybsze i piłkę mocniej.

Więc, o co w tym wszystkim chodzi? Cóż, pierwsze rzeczy pierwsze, chcesz dostać twoje dziecko kijem w sam raz dla niego. Dziecko powinno być w stanie utrzymać bat poziomo przez co najmniej 15 sekund - jeśli on / ona nie może, to będzie chciał lżejszy i krótszy kij.

Kiedy masz prawo bat, dziecko powinno rozwijać właściwą postawę. Oznacza to, że stopy powinny być ramię szerokiej odległości od siebie, stopa bliżej dziecka ułożone w pobliżu przedniej krawędzi płyty głównej i kolan i bioder lekko wygięty. Nietoperz powinny odbywać się zdecydowanie, ale luźno - więc nie pozwól dziecku odciąć dopływ krwi do jego / jej ręce czekając na piłkę.

Gdy piłka wychodzi jego lub jej drogę, on / ona powinna skupić się wyłącznie na piłce, a gdy uderzył go, jego głowa powinna pozostać jeszcze podczas ruchów ciała. Praktykowanie ten baseball ćwiczenia dla młodzieży codziennie poprawi siłę, sprawność i dokładność.

napisane przez: