horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

rodzaje narzedzi coachingowych

rodzaje narzedzi coachingowych

Add- Jest dobry Side

Ludzie, którzy widzą dodać lub ADHD w negatywnym świetle są naprawdę brakuje łodzi. Może masz ADD lub ADHD i są jednym z nich. Przestań już teraz! Skupiając się na tym, co jest dobre na temat deficytu uwagi będzie można zobaczyć, że to faktycznie korzyści, a może po prostu pomóc, aby uczynić swoje życie lepszym.

Po pierwsze, ludzie z deficytem uwagi są traktowane jako "impulsywny". Cóż ... Czy to może być po prostu po drugiej stronie "decydujące"? To znaczy, że jesteś w stanie podejmować decyzje szybko, bez większego namysłu, prawda? Cóż, czasami zdecydowanie jest błogosławieństwem. Pomyśl o sytuacjach awaryjnych, kiedy muszą być wykonane szybko decyzje. Add "impulsywność" staje się zdecydowania w pośpiechu, kiedy myślisz szybko na nogi. Strażacy potrzebują pewnej ilości takiej jakości i wiecie co? Dom spłonie albo ktoś umiera. Tak więc, nie dodałby zdecydowanie być dobre? Oczywiście, że tak! Tylko upewnij się, że masz być decydujące o czymś ważnym. Zakup nowego samochodu to dla kaprysu nie jest dokładnie to, co mam na myśli. Jeśli chodzi o kupowanie rzeczy, próbują dostać się odczekać 24 godziny przed podjęciem ostatecznej decyzji.

rodzaje narzedzi coachingowych

Jakość distractibility można odwrócić, too. DODAJ naprawdę sprawia, że ??świadomość wszystko dzieje się wokół Ciebie. Można zauważyć niewielkie zmiany w środowisku. Może to być bardzo pomocne dla detektywów, zarządców systemów lub osób zaangażowanych w każdej sytuacji bezpieczeństwa. Można by zrobić wielki agenta Secret Service, na przykład.

osób z ADHD nie powinny postrzegać siebie jako "nadpobudliwe". Jesteś pełen energii i życia, i są w stanie dostać rzeczy zrobić szybko, gdy "hyperfocus" w rzutach. Ta niesamowita możliwość być tak pochłonięty czymś jesteś zainteresowany naprawdę może być błogosławieństwem, gdy nie jest to termin, zwłaszcza gdy jest to krytyczne termin.
napisane przez: