horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

korzysci dla klienta z coachingu

korzysci dla klienta z coachingu W psychoterapii główny nacisk położony jest na wewnętrznym świecie klienta. W coachingu nacisk kładziony jest na całe życie klienta w tym na zdrowie, relacje, kariera, duchowości itp, i jak to wszystko do siebie pasuje.

Osobiste trenerzy pomagają ludziom w rozwijaniu zrównoważonego życia. Robią to poprzez wzmocnienie prywatnego fundament swojego klienta. Część czyjegoś osobistego fundacji jest rozpoznanie i wyjaśnienie swoich podstawowych wartości. Większość z nas rzadko trochę czasu do wytyczenia i wyjaśnienia nasze wartości, te przekonania, które są w centrum naszej wiary. Często działają w taki sposób, że nasz sprzeczne z naszymi wartościami i zinternalizowanych skończyć się uczucie dyskomfortu, winy, a nawet wstyd. Często nie zdajemy sobie sprawy z przyczyn naszego niepokoju. Na poszukiwania możemy stwierdzić, że działa w sposób, który jest sprzeczny z własnym systemem wartości. Trener może pomóc zbadać swoje wartości i pomagają w tworzeniu zestawu celów i działań, które zachowywać w tym systemie wartości takie, że czujesz się w synchronizacji z samym sobą.

Trenerzy nie mają program, lecz o swoich klientów. Jest to jeden z niewielu związkach, gdzie Porządek klienta jest jedynym Porządek liczy. Osobiste trenerzy chcą pomóc w aktualizując swój program na swoich warunkach. Celem trenera, aby otworzyć nowe możliwości. Uwagę w coachingu jest wyłącznie na siebie i swojej agendy.

Jak działa Coaching działa?

Podobny do psychoterapii, coaching działa najlepiej, gdy istnieją regularne spotkania. W celu utrzymania ostrości i przestrzegać zobowiązań, ciągłość jest konieczne. Jednakże, coaching nie ogranicza się twarzą w twarz spotkań. W rzeczywistości, najbardziej osobisty trening odbywa się przez telefon. Trening nie jest ograniczone do lokalizacji geograficznej. Można będzie trenował z dowolnego miejsca.
napisane przez: