horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

coaching studia

coaching studia

Torba To slangowe opisać podstawę lub rodzaj uderzył w cieście osiągnięty. Podwójny to dwa bagger, potrójne trzy bagger.

Mrugnięcia wokół tego terminu oznacza, że ??wszystkie 9 farszów doszli do płyty trafić w jednej rundzie.

Farszów Box Jest to prostokątne pudełko rysowane kredą, po obu stronach płyty głównej, w którym ciasto musi stanąć po uderzeniu. graczy Major League Baseball mają zwykle wyrzucony kredę dala przed końcem pierwszej rundzie, aby mogli Krówka trochę gdy stoi w głębi pola, aby uderzyć.

Średnia mrugnięcia To ile razy ciasto robi się na bazie bezpiecznie przez bezpieczny przeboju, z ogólnej liczby razy na nietoperza. Innymi słowy, gdy ciasto jest do płyty 10 razy i otrzymuje się zasadę przez uderzenie bezpiecznie 3 razy ciasto ma przeciętnie 300 mrugnięcia. Spacery nie liczą się jako czas na bat, takich jak, to samo ciasto zatrzepotała 14 razy, ale chodził 4 tamtych czasów, obliczyć 3 trafień na 10 razy na bat na średnio 300 mrugnięcia.

Tyle w Count jest kolejnym sposobem na powiedzenie przodu w wyliczeniu. Jeśli liczba jest 2/1, ciasto jest za w liczbie 3-1 dzban jest tyle w wyliczeniu.

Bender Odnosi się to do piłki krzywej.

Ława Ten termin jest stosowany, aby opisać której gracze są umieszczone, jeśli nie w dziedzinie, uderzanie lub na pokładzie. Zwykle jest ławka w ziemiance gracze siedzenia.

Big League Dotyczy pseudonim dla statusu Major League. W końcu dotarł do pierwszej ligi.

Odpowietrzające Termin ten opisuje piłkę gruntowych, który uderzył słabo, ale nie Fielder dotrą na czas, by rzucić ciasto na zewnątrz. Także dalej trafienia zarysowania lub piłka miał oczy.

Cios ten termin oznacza zespół mający na prowadzenie rezygnuje tyle biegnie do przeciwników, że są one teraz do przodu. Takich jak: "jak można dmuchać prowadzenie 5 run?"

Niebieski Swego czasu był on traktow any jako uwłaczające uwagi odnoszące się do sędziego, który ubiera się na niebiesko.
napisane przez: