horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

coaching kariery

coaching kariery

Która jest bardziej motywujące - aby patrząc do przodu lub do tyłu Look

"Przeszkody są tym, co widzisz, kiedy oderwać oczu od celu." Vince Lomardi

Jak dedykowane są do osiągnięcia swojego celu?

Niektóre świetne porady ... na jakiś czas

Zarówno w moim gabinecie coachingu, jak również mojego czytania w popularnej "sukces" gatunek literatury, często spotykamy się z rzekomo głębokie rad "trzymać oko na celu."

Kontynuuj doczekać. Skoncentruj się na celu i przeszkód, które są na drodze będzie plama na zapomnienie, dobry interes jak ogniskowania obiektywu w aparacie - skoncentrować się na odległym obiekcie, a na pierwszym planie będzie rozmycia punktu pojawiają się nie istnieć.

Nie patrz w tył! Nie patrz w dół! On i tak dalej. Pozwólcie podkreślenia na początku tej dyskusji, że uważam, że jest to bardzo dobra rada ... raz na jakiś czas.

Niektóre Even Better Porady

Trochę czasu? Kiedy to nie brzmi rady?

Być może będzie można odnieść się do tego scenariusza: pan rozpoczął się w dół toru kierunku celu lub zadania i jak wysoko wykwalifikowanych kombatanta, jesteś zachowaniu oko na miejscu. Ale opór jesteś napotykają, miny lądowe nadal natknąć, przeszkody zachować uruchomiony w celu, po prostu zacząć nosić cię w dół.

Nosić cię do tego stopnia, że ??można zauważyć, że nie jesteś wyskakując z łóżka z taką samą ilością "giant-killing" entuzjazm, że kiedyś miałem. W rzeczywistości, istnieje nawet kilka razy rano, że wolisz, aby nie wyjść z okresu łóżku. Masz zużyte. Walka zmęczony. Graniczących wypalić. Jak bardzo chciałeś ten cel tak?

Cóż, w moim studiów I przypadkiem na jakimś intrygującym badań, które zostały opublikowane przez parę naukowców behawioralnych, Minjung Koo i Ayelet Fishbach która potwierdziła, że ??są chwile, kiedy wskazane jest, aby spojrzeć wstecz, zamiast nadal czekamy na bramkę.
napisane przez: