horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

coaching kariery

coaching kariery

Która jest bardziej motywujące – aby patrząc do przodu lub do tyłu Look

„Przeszkody są tym, co widzisz, kiedy oderwać oczu od celu.” Vince Lomardi

Jak dedykowane są do osiągnięcia swojego celu?

Niektóre świetne porady … na jakiś czas

Zarówno w moim gabinecie coachingu, jak również mojego czytania w popularnej „sukces” gatunek literatury, często spotykamy się z rzekomo głębokie rad „trzymać oko na celu.”

Kontynuuj doczekać. Skoncentruj się na celu i przeszkód, które są na drodze będzie plama na zapomnienie, dobry interes jak ogniskowania obiektywu w aparacie – skoncentrować się na odległym obiekcie, a na pierwszym planie będzie rozmycia punktu pojawiają się nie istnieć.

Nie patrz w tył! Nie patrz w dół! On i tak dalej. Pozwólcie podkreślenia na początku tej dyskusji, że uważam, że jest to bardzo dobra rada … raz na jakiś czas.

Niektóre Even Better Porady

Trochę czasu? Kiedy to nie brzmi rady?

Być może będzie można odnieść się do tego scenariusza: pan rozpoczął się w dół toru kierunku celu lub zadania i jak wysoko wykwalifikowanych kombatanta, jesteś zachowaniu oko na miejscu. Ale opór jesteś napotykają, miny lądowe nadal natknąć, przeszkody zachować uruchomiony w celu, po prostu zacząć nosić cię w dół.

Nosić cię do tego stopnia, że ??można zauważyć, że nie jesteś wyskakując z łóżka z taką samą ilością „giant-killing” entuzjazm, że kiedyś miałem. W rzeczywistości, istnieje nawet kilka razy rano, że wolisz, aby nie wyjść z okresu łóżku. Masz zużyte. Walka zmęczony. Graniczących wypalić. Jak bardzo chciałeś ten cel tak?

Cóż, w moim studiów I przypadkiem na jakimś intrygującym badań, które zostały opublikowane przez parę naukowców behawioralnych, Minjung Koo i Ayelet Fishbach która potwierdziła, że ??są chwile, kiedy wskazane jest, aby spojrzeć wstecz, zamiast nadal czekamy na bramkę.
napisane przez: