horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

coaching definicja

coaching definicja

Jeżeli wcześniej nie powiodło się na coś, to nie osiągnęli niczego!

Czy udało Ci się przejść przez życie bez braku na coś? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytanie, wtedy nie żył.

Szczerze życzę, że mogę powiedzieć, że udało mi się wszystko, co próbowałem, ale chciałbym leżeć. Miałem mój sprawiedliwy udział niepowodzeń w całym moim życiu.

Nie udało mi się mój test Driving trzy razy, a kiedy w końcu udało się przekazać go zwycięstwo było tym słodsze ze względu na liczbę razy, że nie udało mi się to. Nigdy nie zrezygnował z moim śnie przekazać mój egzamin na prawo jazdy, ja wytrwali i że jest to jedyny sposób, który można uzyskać poprzez niepowodzeń i przeszkód, które życie rzuca na ciebie.

Musisz wziąć szanse w życiu, trzeba wytrwać bez względu na to, jak ciężko zadanie wydaje, albo bez względu na to, ile razy nie uda. Zwycięstwo będzie tym słodsze za poświęcenie i wytrwałość, które pokazał w dążeniu do pożądanego celu.

Każdy, kto mówi, że nie powiodło się na coś w życiu nie osiągnęła niczego.

Osiągnięcia w swoim życiu będzie pochodzić z trwałego i stałego wysiłku, niektóre rzeczy będą łatwiejsze do osiągnięcia niż inne, niektóre rzeczy zostaną osiągnięte na swojej pierwszej próbie, inne rzeczy zajmie liczne próby, aż do uzyskania żądanego rezultatu.

Jeśli nie uzyskać pożądany rezultat w swojej pierwszej próbie nie zniechęcajcie lub przygnębiony.

"Nie ma awarii tylko informacje zwrotne".

Ucz się na swoich błędach, ponownie ocenić, gdzie poszło źle. Weź tę wiedzę do przodu ze sobą i używać go do ataku na przeszkodę z jeszcze większą determinacją niż za pierwszym razem, że tak.

Twój Dodane informacje będą korzystne dla Ciebie i dadzą Ci lepsze szanse powodzenia niż ostatnim razem. Za każdym razem, że nie osiągnie swój cel, uczysz się, gdzie poszło źle i co zmienić w swoim podejściu do następnego razu.

Pamiętaj, że jeśli nie udało się niczego, to nie osiągnęli niczego.

Sean jest życie trenera i Master Practitioner NLP specjalizującą się w pomaganiu klientom, którzy są uczucie "Stuck" dostać "powieść" i osiągnąć więcej w krótszym czasie, niż kiedykolwiek myślałeś możliwe z mocą ustalanie celów i wzmocnienia siebie.

napisane przez: