horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

Numer Identyfikacyjny Pożyczki

Twoje Imię

Data

Twoi Agenci Nazwą Dane Kontaktowe

Podgląd na pustej kartce (HUD1)

To jest przykładowy wniosek zamknięcie, który pokazuje cenę sprzedaży, którą możesz oczekiwać i koszty sprzedaży, na spłacenie długu kredytu, opłaty i kary za zwłokę, w tym prowizji za zakup nieruchomości, jeśli w ogóle. Twój zamknięcia agent lub prawnik musi umieć przygotować to dla ciebie. Jeśli w dolnej linii wyświetlana jest w gotówce sprzedawcy, prawdopodobnie nie potrzebujesz krótkiej sprzedaży. Jak właściciel, nie możesz otrzymywać środki uzyskane z tej sprzedaży.

List Trudności

Smutne, tym lepiej. To stwierdzenie faktów opisuje, jak znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i sprawia, że oświadczenie wierzyciela, aby wziąć mniej, niż płatność. Wierzyciele nie jest nieludzkie i mogę zrozumieć, jeśli straciłeś pracę, trafiły do szpitala lub inne poważne trudności. To miejsce dla brutalnej szczerości. Umieścić swoją dumę na bok. Próbujesz uzyskać wierzyciela zajmuje mniej nieruchomości, niż jesteś prawnie zobowiązany.

Zaświadczenie o dochodach i deklaracji podatkowych

Lepiej być prawdomównym i uczciwym o swojej sytuacji finansowej i ujawniania aktywów. Wierzyciele chcą wiedzieć, czy masz rachunki oszczędnościowe, rachunki rynku pieniężnego, akcji lub obligacji, papierów wartościowych, pieniędzy lub innych nieruchomości lub czegokolwiek, co materialne. Wierzyciel nie jest w działalności charytatywnej i często wymagają gwarancji, że dłużnik nie może spłacić dług, że on przebacza. - autor artykułu