horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

zasady prowadzenia coachingu

zasady prowadzenia coachingu

Dlaczego należy ignorować Trendy w nieruchomościach

Wiele ludzie mają tendencję do złapany w trendach nieruchomości wykazanych w czasopismach, gazetach i telewizji. Jest to błąd na najwyższym poziomie.

Dlaczego należy ignorować Trendy w nieruchomościach

W tym nowoczesnym wieku informacji, można dowiedzieć się czegokolwiek na dany temat. Choć dostęp do informacji jest zwykle zjawiskiem pozytywnym, co może się nieco szalony, jeśli się przeciążony z nim. Spójrz na tyle długo i można znaleźć dwie informacje oferujących dokładnie odwrotnie poglądy na dany temat. Oczywiście, że tak naprawdę nie pomoże Ci dokonać wyboru.

W nieruchomości, informacja jest dostępna w mediach jest zwykle jednolita. W ciągu ostatnich sześciu lub siedmiu lat, każdy z wszelkimi mózgi w ogóle zgłosił na rynku nieruchomości był gorący. Teraz wielu z tych samych eksperci sugerują rynek ochłonięcie. Niektórzy są nawet przewidywanie awarii na rynku.

Jako potencjalny nabywca lub sprzedawca, jak należy oceniać informatycznego produktów w mediach? Odpowiedź jest prosta: należy go ignorować. Problem z tych raportów nie jest dokładność. Natomiast problemem jest ich raportowanie trendów krajowych w nieruchomości.

tendencje krajowe są super iw ogóle, ale mają niewielki lub żaden wniosek do konkretnego obszaru. Rozważmy następujący, jeśli mi nie wierzysz. Rynek nieruchomości w ciągu ostatnich kilku lat odnotowano tak gorąco, gorąco, gorąco. W Colorado, jednak rynek jest płaska w całym tym okresie. Jeśli były rozważa zakup lub sprzedaż w Kolorado, informacje dostarczane przez krajowe tendencje po prostu nie ma zastosowania.

Jeśli uważasz, że Colorado jest wyjątkiem , a tak nie jest. Stan jednego z najgorszych stóp wzrostu wartości w ciągu ostatnich czterech lub pięciu lat, na przykład, został Teksas. Umieść w praktyce oznacza to, domy w Dallas, Houston, Denver, Houston i San Antonio nie podążały za trendami krajowych.
napisane przez: