horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

zasady dobrego coachingu

zasady dobrego coachingu

Są to ci sami ludzie, którzy szukają trener poprawić swoją grę w golfa lub tenisa, zasięgnąć konsultacji w swojej działalności lub wykorzystujące Planowanie finansowe w celu ułatwiania ich finansów. Dążą one do trenera, aby przyspieszyć ich wzrost lub zmaksymalizować szansę. Niektórzy ludzie wybierają trenera, aby pomóc w perspektywie krótkoterminowej dla konkretnego zadania lub projektu, podczas gdy inni angażują się autokarem do restruktu-tury ich życia.

Jakie szkolenia są trenerzy?

Wielu trenerów posiada doświadczenie w ludzkich zachowań, psychologii, lub rozwoju człowieka. Duża liczba trenerów posiadają licencje w zakresie dyscypliny psychicznej, na przykład, psychologia, doradztwo, pomoc społeczna itp Inni mają doświadczenie w biznesie, prawa i konsultingu. Osoby te najczęściej szukali dodatkowego szkolenia z coachingu. Większość wszyscy trenerzy mieli rozległą osobiste doświadczenie.

Wielu trenerów, podobnie jak ja, odkryli, że trening pojawiły naturalnie z ich praktyki klinicznej. Po zostały w praktyce przez ponad 30 lat, opracowaliśmy ciało doświadczenia. Ja pracowałem z osobami od lat i obserwował ich przez ich różnych przejściach życiowych. Wiele razy ludzie wracają po w terapii szukając czegoś innego z ich doświadczeń terapii. Oni stoją na przeszkodzie ich realizacji i chciał zaufanego specjalistę, z kim omówić swoją sytuację. Czy jest to decyzja biznesowa, decyzji życiowych, albo chęć zmiany stylu życia, chcą innej perspektywy. Więc oni zwrócili się do mnie. Z biegiem lat, znalazłem ten typ relacji bardzo satysfakcjonujące. Często ci ludzie odnoszą się do mnie żartobliwie jako "Coach". Nie wiedziałem, że ten tytuł miał być prorocze. Jestem pewien, że wielu lekarzy znalazły drogę do coachingu podobną drogą.

Ludzie wybierają ich trener na podstawie tego, czy istnieją powody, aby sądzić, że osoba ta może pomóc mi osiągnąć moje cele.Jeśli czują się komfortowo z ich trenerem i wierzę, dokonuje się postęp, ale nadal. W przeciwnym razie zakończyć związek. Coaching nie jest o "lekarz wie najlepiej" model. Chodzi o to, co działa dla Ciebie.

napisane przez: