horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

typy i rodzaje coachingu

typy i rodzaje coachingu

5 kroków do czynienia ze strachem Społecznej

Poszedłem do moich początkujących klasy Tango wczoraj. Miła pani, nazwijmy ją Lara, partnerzy ze mną podczas sesji treningowej i pierwsze słowa, które wyszły z jej ust to: ". Jesteś przerażające" Zaintrygowany, I uśmiechnął się i odpowiedział: "dzięki za komplement." Miałem wrażenie, że chciał powiedzieć coś więcej. Kontynuowała: "Widziałem, jak tańczy Jesteś zbyt dobra, to rzeczywiście straszne tańczyć ze sobą.". Jak schlebia jak ja, prawda jest taka, że ??nie jestem dobry na wszystko! Jestem początkujący, byłam w klasie dla początkujących, tańczy z uczniów początkujących, początkujący Tango robi ruchy. Jednak Lara postanowił zignorować wszystkie fakty, wymyślił własne wnioski i wybrał się bać. Nawet przy całej mojej otuchy nadal skończyło się niezdarny, ale trzeba przyznać, zabawny taniec, które mogło być znacznie lepiej dla nas obojga będzie go wybrała inaczej. Wyjaśnię jeszcze, w jaki sposób i dlaczego umysł Lary zignorował fakty w innym artykule na moim blogu.

Co się stało z moim partnerem taniec nie jest obcy dla wielu z nas. Czy jest to strach przed zaangażowaniem, zmiany zawodu, sukces, wystąpień publicznych, odrzucenie itp podobne do strachu Lary tańca ze mną, kiedy w Londynie Life Coaching, pracuję z wieloma mężczyznami, którzy mają lęk przed odrzuceniem, gdy chodzi o przeciwna płeć. Podobnie jak Lara, ci ludzie wymyślić własne racjonalizacje. To pani chce rozmawiać nie będzie miły i że ona je zestrzelić krępujące je na oczach wszystkich. 90% czasu, kiedy wciskam je przeboleć ich obaw i rozpocząć rozmowę, pani okaże się być bardzo przyjazny i chętnie rozmawiać. Jest częstym tematem tylu życia ludzi: martwić się o rzeczy, które nigdy nie nastąpi.

Skąd obawa Lary tańczyć ze mną, męski lęk przed zbliżającymi kobiet i mój strach przed lataniem karaluchów pochodzi? To nie ma znaczenia.
napisane przez: