horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

podstawowe zasady coachingu

podstawowe zasady coachingu

Intuicja - trener Secret Weapon

Trenerzy się wiele nauczyć umiejętności coachingu w szkole, ale taki, który nie jest nauczany jest wykorzystanie ich intuicji. Intuicja odgrywa dużą rolę w udanym coachingu. Można nawet ustawić oprócz dobrego trenera z wielkiego trenera. Intuicja może być to, co mówi trener, że nie ma tam czegoś - może na głębszym poziomie, który może pomóc klientowi, jeśli zostały zbadane. Intuicja podnosi na małych wskazówek klient wydziela i bierze je na innym poziomie. Trener musi nauczyć się ufać swojej intuicji. Ale jak to zrobić, gdy pracuje się z kimś? Nie co eksperymentować na kliencie, który jest na pewno.

Jest to jeden dobry powód, trenerzy powinni nadążać za ich uczenia się, czy jest on w formalnych szkoleń, z Mentor Coach lub z grupą wsparcia z innymi trenerami. To wszystko są bezpieczne miejsca do uprawiania pracuje i pogłębianie umiejętności ufać swojej intuicji. Ufając swojej intuicji nie jest gra zgadywania i trener nie powinien domyślać się, co klient mówi lub uczucie. Wszystko musi być wyrejestrowany z klientem poprzez aktywne umiejętności słuchania. Zawsze należy pamiętać, że pracujemy z klientem na temat ich problemów życiowych i życiowych. To jest poważna sprawa i można łatwo mówić i robić rzeczy, które wpłyną negatywnie je przez długi czas w przyszłości. Zawsze, zawsze skontaktować się ze swoim klientem, aby mieć pewność, że są na tej samej długości fali.

Innym sposobem, aby pracować nad swoimi umiejętnościami intuicja jest ćwiczyć z rodziną i przyjaciółmi. Powiedzieć coś w stylu: "Słuchałem tego, co mówili, a ja zastanawiałem się, czy _______? Czy to , co się dzieje z tobą?". To daje kogo mówisz z szansą na zgodzić się lub nie z obserwacji lub co intuicja mówi ci.

Trzeci sposób, aby ćwiczyć swoje umiejętności intuicja jest do oglądania telewizyjnych talk show i aktualności. Należy zwrócić szczególną uwagę na unscripted nich. One są najlepsze do obserwacji ludzi i sposób ich wyrażania siebie. Zwróć uwagę na język ciała, który nie dostosowania się słowami, które są wymienione. Podczas coachingu kogoś i że dzieje się generalnie nazwać im uwagę, aby mogli dowiedzieć się, co się dzieje. Można ćwiczyć swoje umiejętności na zauważenie oglądając te pokazują w telewizji.

Mam nadzieję, że te trzy propozycje pomogą Ci ćwiczyć swoje umiejętności, intuicji w bezpiecznym miejscu. Nadal pracować na nim. Jest coraz lepiej z czasem i będzie lepszym trenerem na zwiększenie swoich umiejętności w tej dziedzinie.

napisane przez: