horyzontalni.pl

horyzontalni.pl

Moda sportowa

Moda sportowa nie musi wcale kojarzyć się z dresami i krzykliwymi kolorami. Może być bardzo gustowna, lekko podkreślać kszałty i sprawiać, że czujemy się lepiej w swoim ciele

Prehistorii, magazyn fanem dinozaurów i modelowe kolektory rozpoczyna swoje następne sto problemy z edycją, która równoważy najnowsze wiadomości dinozaur replika znaleziska kopalne i odkryciami z niektórych przemyślanymi retrospektywy na inspirujące dzieło Charles R. Knight odliczanie pierwszej dziesiątce walki dinozaurów kina wszech czasów i wspaniały wgląd w próbach fanów oryginalnego filmu king Kong odtworzenie utraconego scenę z filmu. Model dinozaura kolektory i ekspresy znajdzie wiele do udziału w tej kwartalnej publikacji.

Pokrywa przednia, pokazuje część wspaniałej malowania Tyrannosaurus rex w konfrontacji z Triceratops. Dzieło zostało stworzone przez Charles R. Knight oraz pełne murale można zobaczyć w Field Museum w Chicago. Charles R. Knight był jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych ilustratorów dinozaurów i prehistorycznych zwierząt w drugiej części 19 i pierwszej części 20. wieku. Jego malowidła i inne dzieła sztuki można zobaczyć jeszcze na ekranie, zapewniając powrót kropla do eksponatów kopalnych w wielu muzeów historii naturalnej w Stanach Zjednoczonych. Prehistorii hołd jego przełomowych przedsięwzięć artystycznych i znalazł się wywiad z Richardem Milner autor nowej książki, podkreślając wkład wielki człowiek do prehistorycznego ilustracji zwierząt.

Artykuł dzięki: